HK Audio Linear SUB 1500 A
Subwoofer activ
  • incintă bass reflex cu difuzor de 15", bobină de 3"
  • amplificare clasa D de 1200W, SPL maxim 132 dB
  • plajă frecvențe 45 Hz - xover
HK Audio
Variante:
Linear SUB 1800 A
Linear SUB 1800 A
Adaugă în coș
5193 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
HK Audio Linear SUB-1500 A, subwoofer activ cu amplificator de putere de 1200W RMS de clasa D, echipat cu un difuzor de joase de 15". Ideal ca pentru sateliții din seriile Linear 3 și 5 sau ca extensie de bas pentru Elements.
  • Frecvența activă Cut-off: 100/120Hz variabilă cu 24 dB/Octavă
  • Nivel maxim de presiune SPL vârf: 132 dB
  • Amplificare: 1200W continuu
  • Frecvența de răspuns: +/- 3 dB 49 Hz  - X-Over
  • Frecvența de răspuns: -10 dB 45 Hz - X-Over
  • Sensibilitatea de intrare: +4dBu
  • Connexiuni: 2 x XLR- Combi IN, 2 x XLR-Thru, 2 x XLR-Mid/High Out
  • Difuzor 1 x 15" cu bobină de 3" cu tehnologie de răcire avansată
  • Filtru subsonic, Limitator de vârf
  • Montare stativ: 1 x M20
  • Cabinet MDF de 16 mm
  • Dimensiuni (WxHxD):  48.5 x 48.5 x 59.5 cm
  • Greutate: 29.8 kg
Cod articol: 1007549
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Amplificare: 1200 W
Configurație: 15"
SPL maxim: 132 dB
Accesorii și recomandări
Cover L SUB-1500A Cover L SUB-1500A
HK Audio Cover L SUB-1500A
31100 Lei
HK Audio Cover L SUB-1500A
Produse similare pe stoc
N-SUB 18 DSP N-SUB 18 DSP
Novox N-SUB 18 DSP
în stoc
Novox N-SUB 18 DSP
ICOA SUB 18A ICOA SUB 18A
LD Systems ICOA SUB 18A
în stoc
LD Systems ICOA SUB 18A