Gibraltar U-form SC-GPR24U
Bară de rack
  • tub formă în V cu diametru 1,5" (3,81 cm)
  • poate fi combinat cu alte componente de rack
  • pentru tobe mari de 20" - 24"
Gibraltar
Variante:
U-Form SC-GPR22U
U-Form SC-GPR22U
Adaugă în coș
664 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
Extensie pentru stative de tobe. Tub formă în U cu diametru 1,5" (3,81 cm). Poate fi combinat cu alte componente de rack Gibraltar. Noi opțiuni de design pentru rackuri de toate tipurile. Construcție clară cu economie de spațiu fără o varietate de stative și tripoduri.
SC-GPR24U pentru 20" - 24" Bass Drums.