Gibraltar U-Form SC-GPR22U
Bară de rack
  • diametru de 1,5"
  • pentru toba mare de 18" - 22"
  • poate fi combinat
Gibraltar
Variante:
U-form SC-GPR24U
U-form SC-GPR24U
Adaugă în coș
387 puncte de fidelitate
în rate: de la
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
U-form tub Rack, diametru de 1,5", pentru toba mare de 18" - 22", poate fi combinat cu alte componente de rack Gibraltar. Noi opțiuni de design pentru rackuri de toate tipurile. Construcție clară cu economie de spațiu fîără o varietate de stative și tripoduri.
SC-GPR22U for 18" - 22" Bass Drums