Boss VG-800 – Procesor de efecte pentru chitară electrică/bas cu peste 150 de tipuri de efecte, interfață integrată de ultimă generație cu rezoluție 32 bit float / 48 kHz, numeroase emulări de instrumente, printre care și sintetizatoare celebre, dar și moduri dedicate atât pentru chitară, cât și pentru bas.
Interfață integrată de ultimă generație Serial GK
Performanță fără latență și procesare individuală a sunetului corzilor cu tehnologia de captare divizată
Funcții de chitară și de bas pentru a crea combinații simultane
Funcția „Harmony” pentru sunete ambientale
Moduri dedicate pentru chitară și bas
Selecție numeroasă de amplificatoare și efecte, sintetizatoare
Funcții Guitar-to-MIDI și Bass-to-MIDI
Ieșirile CTL acceptă până la 2 footswitch-uri sau o pedală de expresie
Software editor BOSS Tone Studio inclus (Windows/macOS)
Descărcați și partajați sunete pe BOSS Tone Exchange
Rezoluție 32 bit float / 48 kHz
Memorii utilizator: 150
Emulări de instumente: chitară acustică / electrică / duală / bas / Vio / Synth
Ați găsit Boss VG-800 la un preț mai mic la un comerciant din România? Vă rugăm să ne anunțați și vă vom propune o ofertă personalizată.
Oferta speciala este conditionata de urmatoarele:
Firma concurentă trebuie sa fie dealer autorizat pentru Boss VG-800
Condițile ofertei competitoare să fie similare cu condițiile asigurate de către SoundCreation: să fie pe stoc, cu garanție de retur similară, condiții de livrare similare etc.