Omnitronic Modul de legătură audio MOM-10BT4
Modul de legătură audio MOM-10BT4
  • pentru modernizarea sistemului PA modular MOM-10BT4
  • 1 modul de legătură audio poate fi montat ulterior
  • transmiterea masterului în mono sau stereo R
  • 16 frecvențe UHF selectabile (823-832 și 863-865 MHz)
Omnitronic
Variante:
MOM-10BT4 Lavalier Microphone
MOM-10BT4 Lavalier Microphone
Adaugă în coș
247 puncte de fidelitate
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
Omnitronic Modul de legătură audio MOM-10BT4 Adaugă coș: 25100 Lei
Modul transmițător pentru transmisie audio către sistemele PA MOM-10BT4
  • LED-uri pentru alimentare și semnal audio
  • Antena BNC detasabila
  • UHF 823 - 832 MHz Fără licență și aprobat în mari părți ale Europei
  • UHF 863 - 865 MHz Fără licență și aprobat în Europa
  • Raza de operare de până la 30 m cu linie de vedere
Conținutul pachetului
  • 1 x transmițător, 1 x antenă, 1 x manual de utilizare, 1 x declarație de conformitate
Tip: Transmiţător
Alimentare electrică: 12 V DC 150 mA
Elemente de control: Comutator selector de frecventa, control nivel
Conexiuni: Ieșire: antenă prin 1 x BNC (F)
Banda de frecventa: UHF 823 - 832 MHz; UHF 863 - 865 MHz
Selectarea frecventei: 16 frecvențe comutabile
Putere de ieșire RF: 10 mW
Stabilitatea frecvenței: ± 0,01 %