Meinl Vintage Hyde Cymbal Bag 22'' Light Brown MVHC22LB
Husă cinele
  • compartimentul 1 pt. cinele de 22, cu 2 separatoare din pânză
  • compartiment 2 pt. cinele de 15” , cu 1 separator din pânză
  • exterior din piele artificială de înaltă calitate
Meinl
Variante:
Vintage Hyde Cymbal Bag 22' Black MVHC22BK
Vintage Hyde Cymbal Bag 22'' Dark Brown MVHC22DB
Adaugă în coș
1202 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
Meinl Vintage Hyde Cymbal Bag 22'' Light Brown MVHC22LB Adaugă coș: 1 22200 Lei
  • Compartimentul principal se potrivește pentru cinele de 22” și are două separatoare din pânză
  • Compartimentul pentru hihat se potrivește pentru cinele de 15” și are un separator din pânză
  • Curele reglabile pentru rucsac
  • Buzunar exterior pentru accesorii
  • Dimensiune 22”
  • Culoare Light Brown
  • Design Meinl
Cod articol: MVHC22LB
Unitatea de vanzare: bucată
Specificații:
Dimensiune maximă: 22 "