Toca Husa djembe 13" TDBSK-13B
Husa djembe
  • husa captusita pentru protectie
  • curea ajustabila, buzunar lateral
  • curea captusita cu clema one touch
  • husa si curea se vand impreuna
  • 13" TDBSK-13B
Adaugă în coș
525 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
  • 13" TDBSK-13B
Cod articol: TO803.504
Unitatea de vanzare: bucata
Produse similare pe stoc
Professional Conga Bag - 11" Professional Conga Bag - 11
Meinl Professional Conga Bag - 11"
60500 Lei
în stoc
Professional Conga Bag - 12 1/2" Professional Conga Bag - 12 1/2
Meinl Professional Conga Bag - 12 1/2"
în stoc
Percussion Case 14" - Djembe Percussion Case 14
Hardcase Percussion Case 14" - Djembe
Curea transport pentru tobe Curea transport pentru tobe
Neotech Curea transport pentru tobe
12" Crystal Singing Bowl Sleeve - Brown 12
Meinl 12" Crystal Singing Bowl Sleeve - Brown