Adams 32'' Cover for Timpani 4TRHNPA32
Husă timpani
  • husă pentru timpani cu diametrul de 32"
  • din material textil, de culoare neagră
Retur 14 zile
Adams 32'' Cover for Timpani 4TRHNPA32 - Husă de protecție concepută special pentru timpanuri de 32” în diametru.
  • Din material textil
  • Pentru timpani de 32”
  • Protecție optimă in timpul depozitării si transportului
  • Culoare neagră
Cod articol: 4TRHNPA32
Unitatea de vanzare: bucată
Produse similare pe stoc
Percussion Case 14" - Djembe Percussion Case 14
Hardcase Percussion Case 14" - Djembe
1 17500 Lei
în stoc
Curea transport pentru tobe Curea transport pentru tobe
Neotech Curea transport pentru tobe
în stoc
12" Crystal Singing Bowl Sleeve - Brown 12
Meinl 12" Crystal Singing Bowl Sleeve - Brown