Adams 29'' Cover for Timpani 4TRHNPA29
Husă timpani
  • husă pentru timpani cu diametrul de 29"
  • din material textil, de culoare neagră
620 puncte de fidelitate
Transport gratuit
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
Adams 29'' Cover for Timpani 4TRHNPA29 - Husă de protecție concepută special pentru timpanuri de 29” în diametru.
  • Din material textil
  • Pentru timpani de 29”
  • Protecție optimă in timpul depozitării si transportului
  • Culoare neagră
Cod articol: 4TRHNPA29
Unitatea de vanzare: bucata
Produse similare pe stoc
Professional Doumbek Bag - Large Professional Doumbek Bag - Large
Meinl Professional Doumbek Bag - Large
28200 Lei
în stoc
- Tuning Fork Case for 7.1" / 18 cm tuning fork - Tuning Fork Case for 7.1
Meinl - Tuning Fork Case for 7.1" / 18 cm tuning fork
în stoc
Percussion Case 14" - Djembe Percussion Case 14
Hardcase Percussion Case 14" - Djembe
Curea transport pentru tobe Curea transport pentru tobe
Neotech Curea transport pentru tobe
Sansula Melody 11-tines Bag Sansula Melody 11-tines Bag
Hokema Sansula Melody 11-tines Bag
Timpani bag 29 Timpani bag 29
Adams Timpani bag 29
-6%