Adams 26'' Cover for Timpani 4TRHNPA26
Husă timpani
  • husă pentru timpani cu diametrul de 26"
  • din material textil, de culoare neagră
620 puncte de fidelitate
Transport gratuit
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
Adams 26'' Cover for Timpani 4TRHNPA26 - Husă de protecție concepută special pentru timpanuri de 26” în diametru.
  • Din material textil
  • Pentru timpani de 26”
  • Protecție optimă in timpul depozitării si transportului
  • Culoare neagră
Cod articol: 4TRHNPA26
Unitatea de vanzare: bucată
Produse similare pe stoc
Professional Doumbek Bag - Large Professional Doumbek Bag - Large
Meinl Professional Doumbek Bag - Large
28200 Lei
în stoc
- Tuning Fork Case for 7.1" / 18 cm tuning fork - Tuning Fork Case for 7.1
Meinl - Tuning Fork Case for 7.1" / 18 cm tuning fork
în stoc