Adams 23'' Cover for Timpani 4TRHNPA23
Husă timpani
  • husă pentru timpani cu diametrul de 23"
  • material textil, de culoare neagră
  • protecție optimă in timpul transportului
Adams
Adaugă în coș
620 puncte de fidelitate
Transport gratuit
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
  • Material textil
  • Pentru timpani de 23”
  • Protecție optimă in timpul depozitării si transportului
  • Culoare neagră
Cod articol: 4TRHNPA23
Unitatea de vanzare: bucata
Produse similare pe stoc
Professional Doumbek Bag - Large Professional Doumbek Bag - Large
Meinl Professional Doumbek Bag - Large
28200 Lei
în stoc
- Tuning Fork Case for 7.1" / 18 cm tuning fork - Tuning Fork Case for 7.1
Meinl - Tuning Fork Case for 7.1" / 18 cm tuning fork
în stoc