Toca Freestyle Rope Tuned matte racing red SFDJ-10RR
Djembe
  • 10”
  • Înălțime: 20”.
Adaugă în coș
516 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
Toca Freestyle Rope Tuned matte racing red SFDJ-10RR Adaugă coș: 52500 Lei
  • Diametru: 10”.
  • Înălțime: 20”.
  • Alegerea perfectă pentru cercuri de tobe și activități de grup.
Cod articol: TO803.192
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Diametru: 10 "
Înălțime: 51 cm
Meinl JRD Djembe - Green
JRD Djembe Simbra - 7" JRD Djembe Simbra - 7
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon  Liberty Series Rope Tuned 7
Gewa Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon
JRD Djembe - 7" Twisted Amber JRD Djembe - 7
Meinl JRD Djembe - 7" Twisted Amber