Toca Freestyle Rope Tuned matte ocean blue SFDJ-14OB
Djembe
  • 14”
  • Înălțime: 20”
  • sistem de acordaj: Prin întindere cu frânghie (rope tension)
Adaugă în coș
918 puncte de fidelitate
Transport gratuit
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
Toca Freestyle Rope Tuned matte ocean blue SFDJ-14OB Adaugă coș: 93300 Lei
  • 14”
  • Înălțime: 20”
  • Corp: Plastic ușor
  • Față: Piele de capră selectată manual
  • Bază cauciucată, antiderapantă și de protecție
  • Alegerea perfectă pentru cercurile de tobe (drum circles)
Cod articol: TO803.234
Djembe - Moon Rhythm Series Extra Extra Small Djembe - Moon Rhythm Series Extra Extra Small
Nino Percussion Djembe - Moon Rhythm Series Extra Extra Small
în stoc
Meinl JRD Djembe - Green
JRD Djembe Simbra - 7" JRD Djembe Simbra - 7
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon  Liberty Series Rope Tuned 7
Gewa Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon
JRD Djembe - 7" Twisted Amber JRD Djembe - 7
Meinl JRD Djembe - 7" Twisted Amber