Toca Freestyle Rope Tuned Jam Fest SFDJ-12JF
Djembe
  • 12”
  • Înălțime: 20”.
  • corp din plastic ușor.
Adaugă în coș
702 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
Toca Freestyle Rope Tuned Jam Fest SFDJ-12JF Adaugă coș: 71400 Lei
  • Diametru: 12”.
  • Înălțime: 20”.
  • Corp din plastic ușor.
  • Față din piele de capră selectată manual.
  • Sistem de acordare prin tensionare cu frânghie.
  • Bază cauciucată, protejată și antiderapantă.
  • Alegerea perfectă pentru cercuri de tobe și evenimente muzicale.
Cod articol: TO803.198
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Diametru: 12 "
Înălțime: 51 cm
Produse similare pe stoc
Djembe TODJ-8AM Origins African Mask Djembe TODJ-8AM Origins African Mask
Toca Djembe TODJ-8AM Origins African Mask
40900 Lei
în stoc
JRD Djembe - Green JRD Djembe - Green
Meinl JRD Djembe - Green
în stoc
Meinl JRD Djembe - Green
JRD Djembe Simbra - 7" JRD Djembe Simbra - 7
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon  Liberty Series Rope Tuned 7
Gewa Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon
TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head
Meinl TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head
JRD Djembe - 7" Twisted Amber JRD Djembe - 7
Meinl JRD Djembe - 7" Twisted Amber