Toca Freestyle Rope Tuned Autumn Day SFDJ-14AD
Djembe
  • 14”
  • Înălțime: 20”
  • față: Piele de capră selectată manual
Adaugă în coș
918 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
Toca Freestyle Rope Tuned Autumn Day SFDJ-14AD Adaugă coș: 93300 Lei
  • 14”
  • Înălțime: 20”
  • Corp: Plastic ușor
  • Sistem de acordaj: Prin întindere cu frânghie (rope tension)
  • Bază cauciucată, antiderapantă și de protecție
  • Alegerea perfectă pentru cercurile de tobe (drum circles)
Cod articol: TO803.227
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Diametru: 14 "
Înălțime: 50.8 cm
Meinl JRD Djembe - Green
JRD Djembe Simbra - 7" JRD Djembe Simbra - 7
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon  Liberty Series Rope Tuned 7
Gewa Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon
TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head
Meinl TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head
JRD Djembe - 7" Twisted Amber JRD Djembe - 7
Meinl JRD Djembe - 7" Twisted Amber