Toca Freestyle Rope Tuned Autumn Day SFDJ-12AD
Djembe
  • 12”
  • Înălțime: 20”.
  • corp din plastic ușor.
Adaugă în coș
702 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
Toca Freestyle Rope Tuned Autumn Day SFDJ-12AD Adaugă coș: 71400 Lei
  • Diametru: 12”.
  • Înălțime: 20”.
  • Alegerea perfectă pentru cercuri de tobe și evenimente muzicale.
Cod articol: TO803.194
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Diametru: 12 "
Înălțime: 50.8 cm
Meinl JRD Djembe - Green
JRD Djembe Simbra - 7" JRD Djembe Simbra - 7
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon  Liberty Series Rope Tuned 7
Gewa Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon
JRD Djembe - 7" Twisted Amber JRD Djembe - 7
Meinl JRD Djembe - 7" Twisted Amber