Toca Freestyle II Rope Tuned Drak Red TF2DJ-14RB
Djembe
  • sunet mai inalt si mai clar cu basuri mai adanci
  • usor si foarte durabil
  • protectie podea cauciuc anti-alunecare
  • brevetat
  • diametru: 14"inaltime: 26" (66 cm)
Adaugă în coș
1817 puncte de fidelitate
Retur 14 zile
Toca Freestyle II Rope Tuned Drak Red TF2DJ-14RB Adaugă coș: 1 84800 Lei
fete sintetice previne intinderea, uscarea sau dezacordarea;
usor si foarte durabil;
protectie podea cauciuc anti-alunecare;brevetat;
diametru: 14"
inaltime: 26" (66 cm);
Husa inclusa;
Drak Red TF2DJ-14RB
Cod articol: TO809.286
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Diametru: 14 "
Înălțime: 66 cm
Produse similare pe stoc
Djembe TODJ-8AM Origins African Mask Djembe TODJ-8AM Origins African Mask
Toca Djembe TODJ-8AM Origins African Mask
40900 Lei
în stoc
JRD Djembe - Green JRD Djembe - Green
Meinl JRD Djembe - Green
în stoc
Meinl JRD Djembe - Green
JRD Djembe Simbra - 7" JRD Djembe Simbra - 7
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Meinl JRD Djembe Simbra - 7"
Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon  Liberty Series Rope Tuned 7
Gewa Liberty Series Rope Tuned 7" Crazy Neon
TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head
Meinl TSA Djembe - Pharaoh's Script, Medium - Goat Head
JRD Djembe - 7" Twisted Amber JRD Djembe - 7
Meinl JRD Djembe - 7" Twisted Amber