Adam Hall 5-Outlet Power Strip IP44 8747 IP 5 - Dispune de cinci prize cu împământare de tip F și cablu de alimentare de 1.4 m cu contact de împământare standard CEE 7/7 pentru o rază de acoperire și flexibilitate suplimentare. Este potrivit pentru utilizare generală în exterior și este protejat împotriva obiectelor solide cu dimensiunea de peste 1 mm și a stropilor de apă.
Presă de alimentare IP44
250 V, 16 A
Prize unghiulare de 45°
Tub termocontractabil transparent pentru etichetarea cablurilor
Specificații Tehnice:
Număr de prize (contact de împământare / IEC 7/4): 5, rotit la 45°
Lungimea cablului: 1.4 m
Lungime tub termocontractabil: 60 mm
Conector de cablu: Contact de împământare (CEE 7/7)
Ați găsit Adam Hall 5-Outlet Power Strip IP44 8747 IP 5 la un preț mai mic la un comerciant din România? Vă rugăm să ne anunțați și vă vom propune o ofertă personalizată.
Oferta speciala este conditionata de urmatoarele:
Firma concurentă trebuie sa fie dealer autorizat pentru Adam Hall 5-Outlet Power Strip IP44 8747 IP 5
Condițile ofertei competitoare să fie similare cu condițiile asigurate de către SoundCreation: să fie pe stoc, cu garanție de retur similară, condiții de livrare similare etc.