Boss BMIDI-5-35
Cablu MIDI 150cm
  • conectori: TRS de 3.5 mm la DIN cu 5 pini
  • compatibil cu toate produsele BOSS cu mufe TRS MIDI de 3,5 mm
  • design robust
  • 1.5 m lungime
Boss
8300 Lei
În stoc livrabil.
Tm: 2 Bh: 0 Cj: 0
Adaugă în coș
livrabil și în  Livrabil in Easybox
82 puncte de fidelitate
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
Boss BMIDI-5-35 - Cablu MIDI compatibil cu toate produsele Boss cu mufe TRS MIDI de 3.5 mm.
  • Lungime: 150 cm
Cod articol: 422131
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Lungime (metri): 1.5 m
Conector 1: DIN5 tata (5 pini)
Conector 2: miniTRS tata
Produse similare
3star MIDI 1.5m 3star MIDI 1.5m
Adam Hall 3star MIDI 1.5m
2600 Lei
în stoc
Adam Hall 3star MIDI 1.5m
3 STAR MIDI 0150 RED 3 STAR MIDI 0150 RED
Adam Hall 3 STAR MIDI 0150 RED
în stoc
Adam Hall 3 STAR MIDI 0150 RED
DIN cable 8pin 3m DIN cable 8pin 3m
Omnitronic DIN cable 8pin 3m
Omnitronic DIN cable 8pin 3m