Adam Hall 3Star Y TRS3.5-2TS 3m
Cablu audio Y
  • jack mic stereo la 2 x jack mare mono
  • secțiune conductor 0.22 mm
  • lungime 3 metri
Adam Hall
Peste 900 unități vândute cu 0.00% probleme garanțiale.
3100 Lei
În stoc livrabil.
Tm: 9 Bh: 2 Cj: 0
Adaugă în coș
livrabil și în  Livrabil in Easybox
30 puncte de fidelitate
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
Cablu audio Y cu conector mini jack stereo 3.5 mm la 2 x Jack mare mono 6.3 mm:
  • lungime: 3 metri
  • contacte conectori: nichel-argint
  • diametru cablu: 5.8 mm
  • secțiune conductor: 0.22 mm²
Cod articol: K3YWPP0300
Unitatea de vanzare: bucata
Specificații:
Lungime (metri): 3 m
Conector 1: TS tata x 2
Conector 2: miniTRS tata
Produse similare
Y cable - lightweightTRS 6.3 mm - 2x RCA - 3 m Y cable - lightweightTRS 6.3 mm - 2x RCA - 3 m
Klotz Y cable - lightweightTRS 6.3 mm - 2x RCA - 3 m
8300 Lei
în stoc