Monacor ATT-2100/WS
Atenuator de volum
  • pentru sisteme audio pe 100V
  • putere de 100W, transformator integrat, atenuare in 10 pași
  • dimensiuni 80 x 80 x 40 mm
Monacor
Peste 200 unități vândute cu 0.00% probleme garanțiale.
34200 Lei
În stoc livrabil.
Tm: 4 Bh: 0 Cj: 0
Adaugă în coș
336 puncte de fidelitate
în rate: de la
Garanție 24 luni
Retur 14 zile
Monacor ATT-2100/WS, atenuator de volum pentru montaj îngropat pentru sisteme de 100V:
  • atenuare in 10 pași, pasul 0 este oprit
  • putere: 100W
  • transformator integrat
  • răspuns în frecvență: 50Hz - 18 kHz
  • finisaj: plastic alb ABS
  • dimensiuni: 80 x 80 x 40 mm
Cod articol: 172610
Produse similare
Monacor ILA-1020
19600 Lei
în stoc
Monacor ILA-1020
ATT-2100/WS ATT-2100/WS
Monacor ATT-2100/WS
în stoc
Monacor ATT-2100/WS
PA Volume Controller 10W stereo sil PA Volume Controller 10W stereo sil
Omnitronic PA Volume Controller 10W stereo sil