LD Systems Deep2 2400X, amplificator audio cu putere de 2 x 1200W la 2 Ohmi, circuite de clasa H și sursă convențională, filtre low-cut și/sau low-pass ajustabile.
putere de ieșire stereo RMS:
2 x 1200W la 2 Ohmi,
2 x 950W la 4 Ohmi,
2 x 600W la 8 Ohmi
putere de ieșire bridge mono RMS: 2200W la 2 Ohmi, 1800W la 8 Ohmi
filtre 12 dB low-cut și/sau 12 dB low-pass ajustabile între 25 - 150 Hz
NU AM CE SĂ COMENTEZ NEGATIV DESPRE EL, PENTRU CĂ ACEST AMPLIFICATOR NU VA FI AMPLIFICAT MAI MULT DE -10dB ,DECI NU VA AJUNGE LA -5 dB NICIODATĂ, ATÂTA TIMP CÂT SCULELE SUNT FOLOSITE CORESPUNZĂTOR NU ARE CE SA FIE NEGATIV,DEPINDE ÎNTOTDEAUNA DE OMUL DE LA BUTOANE,EU ÎMI ȚIN ÎNTOTDEAUNA SCULELE PE VERDE,NICI MĂCAR LA MIXER NU AJUNG PE PRIMUL RÂND PE PORTOCALIU LA 0dB INDIFERENT CÂT DE MARE ESTE EVENIMENTUL, ÎL RECOMAND TUTUROR CELOR CARE DORESC SUNET FOARTE BUN,PUTERNIC,LINIAR PE BAȘII,EU M-AM CONVINS DE ASTA DIN PRIMELE MINUTE DE CÂND L-AM TESTAT.
Ionescu Florin16.08.2022, 07:30
AMPLIFICATOR LD SYSTEMS DEEP2 2400X
ESTE UN AMPLIFICATOR CU SUNET EXCEPȚIONAL,RĂSPUNS ÎN FRECVENȚĂ FOARTE BUN,DAMPING FACTOR BUN,PUTEREA SE SIMTE PE EL,ÎMI MIȘCĂ MAI BINE DIFUZOARELE EMINENCE LAB 12 ȘI PUTEREA ESTE EGALĂ CU DIFUZOARELE,2X800 W RMS ÎN 3 OHMI FAȚĂ DE 2X516 W RMS CÂT DEBITA CROWN XLS 1502 TOT ÎN 3 OHMI, AVÂND ÎN VEDERE CĂ ÎMI VIN VREO 4 EVENIMENTE VOI AVEA OCAZIA SĂ-L TESTEZ IN FORȚĂ, VĂ MULȚUMESC SOUNDCREATION PENTRU ACEST AMPLIFICATOR.
Ați găsit LD Systems Deep 2 - 2400X la un preț mai mic la un comerciant din România? Vă rugăm să ne anunțați și vă vom propune o ofertă personalizată.
Oferta speciala este conditionata de urmatoarele:
Firma concurentă trebuie sa fie dealer autorizat pentru LD Systems Deep 2 - 2400X
Condițile ofertei competitoare să fie similare cu condițiile asigurate de către SoundCreation: să fie pe stoc, cu garanție de retur similară, condiții de livrare similare etc.