Gibraltar Universal Clutch SC-4421 este un sistem de prindere pentru hi-hat, folosit pe stativele de tobe. Este conceput pentru a fixa și regla cinelele de hi-hat în mod stabil în timpul interpretării.
Nucă universală pentru hi-hat
Compatibilitate: tije hi-hat de 7 mm
Finisaj: cromat
Sistem de fixare cu fluture (wing nut)
Două piulițe zimțate pentru blocare
Piesă de prindere cu pâslă pentru cinele
Utilizare: stativ hi-hat, tobe acustice
Gibraltar Universal Clutch SC-4421 este un accesoriu esențial pentru toboșari, oferind o soluție universală pentru stativele de Hi-Hat. Acest model se potrivește cu majoritatea stativelor de Hi-Hat, având un design practic și eficient.
Ați găsit Gibraltar Universal Clutch SC-4421 la un preț mai mic la un comerciant din România? Vă rugăm să ne anunțați și vă vom propune o ofertă personalizată.
Oferta speciala este conditionata de urmatoarele:
Firma concurentă trebuie sa fie dealer autorizat pentru Gibraltar Universal Clutch SC-4421
Condițile ofertei competitoare să fie similare cu condițiile asigurate de către SoundCreation: să fie pe stoc, cu garanție de retur similară, condiții de livrare similare etc.