CONSULTĂ UN SPECIALIST: 0356 228 228
EXTRA SERVICII ACHIZIȚII SEAP CONTACT AUTENTIFICARE menu

Gewa Violă Student 4/4 Ebony


Arcuș violă

  • broască fabricată din lemn de abanos
  • păr natural de cal
  • dimensiune: 4/4
Gewa
19800 Lei
În stoc livrabil.
Tm: 1 Bh: 0 Cj: 0
Adaugă în coș
195 puncte de fidelitate
Transport 25 lei
Garanție 24 luni
Retur 14 zile

Gewa Viola Student 4/4 Ebony - Arcuș pentru violă, broască din lemn de abanos, păr natural de cal.

  • Dimensiune: 4/4

Cod articol: PS407.111

Unitatea de vanzare: bucata

Specificații:
Dimensiune arcus: 4/4
Păr natural: Da
Material: Lemn
Produse similare
Arcus viola 3/4 Arcus viola 3/4
Gewa Arcus viola 3/4
23600 Lei
în stoc
Gewa Arcus viola 3/4
Violă Student 3/4 Brasil Violă Student 3/4 Brasil
Gewa Violă Student 3/4 Brasil
14900 Lei
-30%
în stoc
Gewa Violă Student 3/4 Brasil
Violă Student 4/4 Brasil Violă Student 4/4 Brasil
Gewa Violă Student 4/4 Brasil
18900 Lei
în stoc
Gewa Violă Student 4/4 Brasil
Arcuș violă Lemn de Pernambuc 4/4 Arcuș violă Lemn de Pernambuc 4/4
Gewa Arcuș violă Lemn de Pernambuc 4/4
1 70400 Lei
Gewa Arcuș violă Lemn de Pernambuc 4/4
Arcuș violă Lemn brazilian Student 1/2 Arcuș violă Lemn brazilian Student 1/2
Gewa Arcuș violă Lemn brazilian Student 1/2
60100 Lei
Gewa Arcuș violă Lemn brazilian Student 1/2
Arcuș violă Lemn brazilian Student 4/4 Arcuș violă Lemn brazilian Student 4/4
Gewa Arcuș violă Lemn brazilian Student 4/4
60100 Lei
Gewa Arcuș violă Lemn brazilian Student 4/4
Arcuș violă Carbon Advanced 4/4 Arcuș violă Carbon  Advanced 4/4
Gewa Arcuș violă Carbon Advanced 4/4
97000 Lei
Gewa Arcuș violă Carbon Advanced 4/4
Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Advanced Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Advanced
Gewa Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Advanced
3 08000 Lei
Gewa Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Advanced
Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Liuteria Maestro Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Liuteria Maestro
Gewa Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Liuteria Maestro
1 77000 Lei
Gewa Arcuș violă Lemn de Pernambuc Octogonal Liuteria Maestro
Arcuș violă Liueria Maestro Pernambuc Rotund Arcuș violă Liueria Maestro Pernambuc Rotund
Gewa Arcuș violă Liueria Maestro Pernambuc Rotund
1 96600 Lei
Gewa Arcuș violă Liueria Maestro Pernambuc Rotund

Evaluările clienţilor:

Alți clienți au mai cumpărat
Rosin Liuteria Rosin Liuteria
Gewa Rosin Liuteria
sacâz
2000 Lei
adauga in cos
Superflexible Violin E (MI) 4/4 Superflexible Violin E (MI) 4/4
Thomastik Superflexible Violin E (MI) 4/4
coardă Mi(E) vioară
6000 Lei
adauga in cos
Protector mătase vioară Classic Bordo Protector mătase vioară Classic Bordo
Gewa Protector mătase vioară Classic Bordo
protector vioară
5800 Lei
adauga in cos
WhatsApp Messenger Instagram